Pentadbiran  Koperasi
 
  Pentadbiran Koperasi > Anggota Lembaga
 
 

Anggota Lembaga Koperkasa

Untuk makluman anggota, selepas Mesyuarat Agung Perwakilan Tahunan Ke-66 pada 30 hingga 31 Mac 2019 yang lepas, berikut adalah senarai terkini Anggota Lembaga Koperkasa bagi sesi 2019/2020 (berkuatkuasa 31 Mac 2019):


FATHI BIN HAMBALI
CA (M),PPB
Pengerusi
*LANTIKAN SEMULA sebagai Pengerusi berkuatkuasa mulai 31 MAC 2019*


ABDOLL KADER BIN OSMAN
BBS
Setiausaha
*LANTIKAN BARU berkuatkuasa mulai 31 MAC 2019*


JARIS TING KAIK HANG
ABK,PPT
Bendahari
*LANTIKAN SEMULA sebagai Bendahari berkuatkuasa mulai 31 MAC 2019*


OTHMAN BIN BUJANG
BBS
Anggota Lembaga


HAJI SULIMAN @ SULAIMAN BIN BUHARI
PPS
Anggota Lembaga


ZAINAL BIN ABDULLAH @ JANAIL SINGH
Anggota Lembaga


ZOLKIPLI BIN MOHAMAD NUSI
ABK
Anggota Lembaga


AMIN BIN ANIS
PPT
Anggota Lembaga


MOHAMMAD HOSSEN BIN ABDUL RAHMAN
Anggota Lembaga
*LANTIKAN BARU berkuatkuasa mulai 31 MAC 2019*

Koperasi Koperkasa Sarawak Berhad mengucapkan jutaan terima kasih atas sumbangan yang telah diberikan oleh Tuan Haji Rumi Bin Len selama beliau memegang jawatan sebagai Anggota Lembaga dan kemudiannya sebagai Setiausaha mulai tahun 2012 hingga 31 Mac 2019 serta Encik Mustapha Bin Bakar selama beliau memegang jawatan sebagai Anggota Lembaga mulai 1 November 2018 hingga 31 Mac 2019. Pada masa yang sama, setinggi-tinggi tahniah diucapkan kepada Encik Abdoll Kader Bin Osman dan Encik Mohammad Hossen Bin Abdul Rahman atas pelantikan sebagai Anggota Lembaga yang telah berkuatkuasa pada 31 Mac 2019.

Pihak Pengurusan
1 April 2019